Задать свой вопрос

Имя
Email
Суть вопроса

Договор между Российской Федерацией и Республикой Крым о принятии в Российскую Федерацию Республики Крым и образовании в составе Российской Федерации новых субъектов

Договор между Российской Федерацией и Республикой Крым о принятии в Российскую Федерацию Республики Крым и образовании в составе Российской Федерации новых субъектов.

Этот псевдодоговор был подписан 18.03.2014 г. самопровозглашенными руководителями Автономной Республики Крым и г. Севастополя (в частности, от имени г. Севастополя этот договор подписал Алексей Чалый, который являлся гражданином РФ). Договор был ратифицирован Парламентом РФ 21.03.2014 г. и считается вступившим в силу с 1.04.2014 г. Статья 23 Договора определяет, что законодательные и иные нормативно-правовые акты РФ действуют на территориях Республики Крым и г. Севастополя со дня их принятия в состав РФ. Нормативно- правовые акты АРК и г. Севастополя действуют до окончания переходного периода или до принятия соответствующих актов РФ.

Договор определяет, что граждане Украины и лица без гражданства, постоянно проживающие на день принятия Республики Крым в состав РФ признаются гражданами РФ. Исключением являются лица, которые в течение одного месяца после дня принятия Республики Крым в состав РФ заявят о своем желании сохранить имеющееся у них иное гражданство либо остаться лицами без гражданства. Изменения касательно срока уведомления были внесены ФЗ РФ  «О внесении изменений в ст. ст. 6 и 30 Федерального закона «О гражданстве Российской Федерации» и отдельные законодательные акты Российской Федерации». Срок был продлен до 01 января 2016 г.

 

Полный вариант договора Вы можете прочитать тут.

Смотрите также

Російський геноцид в Україні: 100 років винищення української нації
Аналитика

Пам’ятка кримського призовника

На тлі провалів на фронті та величезних втрат серед російських військових, Володимир Путін оголосив про початок часткової мобілізації. Так, прихована мобілізація велася і до цього, але тепер війна стала "примусовою" для дуже широкої категорії осіб, в тому числі - мешканців тимчасово окупованих українських територій, включно з Кримом. 
Аналитика

Універсальний чек-ліст документів до міжнародних судових та квазісудових інстанцій

В рамках проведеного 10 серпня 2022 вебінару «Захист права власності в умовах збройного конфлікту», експертами РЦПЛ був підготовлений, зокрема, і універсальний документ-пам’ятка, що полегшить роботу всіх, хто так чи інакше задіяний у подачі документів у міжнародні судові/квазісудові інстанції. Документ складається всього з 6 сторінок, є наглядним та послідовним. Сподіваємось, він стане в пригоді юристам, адвокатам, […]
Аналитика

Кваліфікація дій військовий ЗС РФ як звичайних злочинів за Кримінальним кодексом України

ОБСЄ звернула увагу України на наведену некоректну практику переслідування російських військовослужбовців як звичайних злочинців за відповідними статтями, зокрема за такі злочини як незаконний перетин кордону, посягання на територіальну цілісність та інші.
Аналитика

Російський геноцид в Україні: 100 років винищення української нації

У процесі деокупації захоплених Росією територій стає відомо про вчинення РФ діянь, які, prima facie, мають ознаки злочину геноциду і в майбутньому можуть бути кваліфіковані як геноцид ад’юдикаційними установам різних рівнів.
Аналитика

Вплив на українську ідентичність в Криму. Витяг з дослідження.

Діяльність Російської Федерації в окупованому Криму призводить до істотноїшкоди об’єктам культурної спадщини України та світової культурної спадщини, щознаходяться на півострові. Перш за все, після початку окупації федеральноювладою РФ та місцевою окупаційною владою були привласнені всі об’єктикультурної спадщини, що знаходяться на території Криму. Окрім того, окупаційнавлада санкціонує вивезення матеріальних об’єктів культурної спадщини з Кримуна територію РФ […]