Задать свой вопрос

Имя
Email
Суть вопроса

Постановление Верховного Совета Крыма о законодательной инициативе по вопросу реализации права граждан республики Крым на двойное гражданство

Постановление Верховного Совета Крыма о законодательной инициативе по вопросу реализации права граждан республики Крым на двойное гражданство

  1. В соответствии со статьей 1 Закона Украины «О гражданстве Украины» и на основании статьи 21 Конституции Республики Крым считать необходимым предложить Верховному Совету Украины и Президенту Украины ускорить принятие решений по вопросу реализации права граждан Республики Крым на двойное гражданство.
  2. Временно приостановить на территории Республики Крым исполнение органами внутренних дел решений по вопросам гражданства Украины в отношении граждан Республики Крым, не определившихся до настоящего времени в своей принадлежности к гражданству Украины.
  3. Поручить Постоянной комиссии Верховного Совета Крыма по вопросам законодательства, законности и правопорядка подготовить предложения о практическом осуществлении права граждан Республики Крым на двойное гражданство.

С полным текстом постановление можно ознакомиться тут.

Смотрите также

Кваліфікація дій військовий ЗС РФ як звичайних злочинів за Кримінальним кодексом України
Аналитика

Регіональне угруповання військ як форма контролю РФ над Білоруссю

10 жовтня 2022 року російські війська здійснили масові ракетні удари по всій території України, зокрема по цивільним об’єктам та об’єктам енергетичної інфраструктури, що суперечило принципам міжнародного гуманітарного права: розрізнення, воєнної необхідності та пропорційності. Під час нападів Лукашенко О.Г. заявив про розгортання “Регіонального угруповання військ” (далі — РУВ) в рамках “Союзної держави” (далі — СД) на […]
Аналитика

Пам’ятка кримського призовника

На тлі провалів на фронті та величезних втрат серед російських військових, Володимир Путін оголосив про початок часткової мобілізації. Так, прихована мобілізація велася і до цього, але тепер війна стала "примусовою" для дуже широкої категорії осіб, в тому числі - мешканців тимчасово окупованих українських територій, включно з Кримом. 
Аналитика

Універсальний чек-ліст документів до міжнародних судових та квазісудових інстанцій

В рамках проведеного 10 серпня 2022 вебінару «Захист права власності в умовах збройного конфлікту», експертами РЦПЛ був підготовлений, зокрема, і універсальний документ-пам’ятка, що полегшить роботу всіх, хто так чи інакше задіяний у подачі документів у міжнародні судові/квазісудові інстанції. Документ складається всього з 6 сторінок, є наглядним та послідовним. Сподіваємось, він стане в пригоді юристам, адвокатам, […]
Аналитика

Кваліфікація дій військовий ЗС РФ як звичайних злочинів за Кримінальним кодексом України

ОБСЄ звернула увагу України на наведену некоректну практику переслідування російських військовослужбовців як звичайних злочинців за відповідними статтями, зокрема за такі злочини як незаконний перетин кордону, посягання на територіальну цілісність та інші.
Аналитика

Російський геноцид в Україні: 100 років винищення української нації

У процесі деокупації захоплених Росією територій стає відомо про вчинення РФ діянь, які, prima facie, мають ознаки злочину геноциду і в майбутньому можуть бути кваліфіковані як геноцид ад’юдикаційними установам різних рівнів.