Задать свой вопрос

Имя
Email
Суть вопроса

Постановление Верховной Рады Автономной Республики Крым об утверждении Положения № 1734-6/14 о Народной дружине Крыма от 11 марта 2014 г.

Постановление Верховной Рады Автономной Республики  Крым об утверждении  Положения № 1734-6/14 о Народной дружине Крыма от 11 марта 2014 г.

П. 2 Раздела II указывает, что добровольное формирование дружинников совместно с сотрудниками правоохранительных органов участвует в мероприятиях по обеспечению имущественной безопасности граждан, сохранности собственности юридических лиц.

Раздел 2 п.2

Народная дружина Крыма совместно с сотрудниками правоохранительных органов выполняет следующие функции:

  • участвует в охране общественного правопорядка, предупреждении и пресечении правонарушений;
  • участвует в мероприятиях по обеспечению имущественной безопасности граждан, сохранности собственности юридических лиц;
  • участвует в обеспечении безопасности движения транспорта и пешеходов, предупреждении дорожно-транспортных происшествий;
  • участвует в проведении мероприятий по охране и защите природных богатств, окружающей среды и культурного наследия;
  • участвует в поддержании общественного порядка при стихийных бедствиях и других чрезвычайных ситуациях;
  • вносит предложения по укреп
  • лению правопорядка, устранению причин и условий, способствующих совершению правонарушений; участвует в иных мероприятиях, связанных с охраной правопорядка и общественной безопасности.

С полным объемом текста Вы можете ознакомиться тут.

Смотрите также

Російський геноцид в Україні: 100 років винищення української нації
Аналитика

Пам’ятка кримського призовника

На тлі провалів на фронті та величезних втрат серед російських військових, Володимир Путін оголосив про початок часткової мобілізації. Так, прихована мобілізація велася і до цього, але тепер війна стала "примусовою" для дуже широкої категорії осіб, в тому числі - мешканців тимчасово окупованих українських територій, включно з Кримом. 
Аналитика

Універсальний чек-ліст документів до міжнародних судових та квазісудових інстанцій

В рамках проведеного 10 серпня 2022 вебінару «Захист права власності в умовах збройного конфлікту», експертами РЦПЛ був підготовлений, зокрема, і універсальний документ-пам’ятка, що полегшить роботу всіх, хто так чи інакше задіяний у подачі документів у міжнародні судові/квазісудові інстанції. Документ складається всього з 6 сторінок, є наглядним та послідовним. Сподіваємось, він стане в пригоді юристам, адвокатам, […]
Аналитика

Кваліфікація дій військовий ЗС РФ як звичайних злочинів за Кримінальним кодексом України

ОБСЄ звернула увагу України на наведену некоректну практику переслідування російських військовослужбовців як звичайних злочинців за відповідними статтями, зокрема за такі злочини як незаконний перетин кордону, посягання на територіальну цілісність та інші.
Аналитика

Російський геноцид в Україні: 100 років винищення української нації

У процесі деокупації захоплених Росією територій стає відомо про вчинення РФ діянь, які, prima facie, мають ознаки злочину геноциду і в майбутньому можуть бути кваліфіковані як геноцид ад’юдикаційними установам різних рівнів.
Аналитика

Вплив на українську ідентичність в Криму. Витяг з дослідження.

Діяльність Російської Федерації в окупованому Криму призводить до істотноїшкоди об’єктам культурної спадщини України та світової культурної спадщини, щознаходяться на півострові. Перш за все, після початку окупації федеральноювладою РФ та місцевою окупаційною владою були привласнені всі об’єктикультурної спадщини, що знаходяться на території Криму. Окрім того, окупаційнавлада санкціонує вивезення матеріальних об’єктів культурної спадщини з Кримуна територію РФ […]