Задать свой вопрос

Имя
Email
Суть вопроса

Закон Республики Крым «Об особенностях выкупа имущества в Республике Крым» от 8 июля 2014 года №47-ЗР

Закон Республики Крым «Об особенностях выкупа имущества в Республике Крым» от 8 июля 2014 года №47-ЗР

Закон был принят 8 августа 2014 г. и вступил в силу 12 августа 2014 г. Закон определяет основания (предотвращение угрозы жизни, здоровью населения РК ; обеспечение функционирования объектов жизнедеятельности; эвакуация людей вследствие чрезвычайных обстоятельств, с необходимостью его использования в качестве объекта, имеющего особую социальную, культурную и историческую ценность)(http://crimea.gov.ru/act/13015) для выкупа имущества для нужд РК при условии предварительного и равноценного возмещения стоимости имущества (ст.1). Перечень таких объектов утверждается Советом министров РК (ст.3) на основании предложений о выкупе имущества исполнительных органов государственной власти РК, органов местного самоуправления (ст.4). Размер возмещения устанавливается Советом министров РК на основании отчета об оценке, проведенной организацией, имеющей аккредитацию/лицензию на территории РФ.

С полным текстом Закона Вы можете ознакомиться перейдя по этой ссылке.

Смотрите также

Кваліфікація дій військовий ЗС РФ як звичайних злочинів за Кримінальним кодексом України
Аналитика

Регіональне угруповання військ як форма контролю РФ над Білоруссю

10 жовтня 2022 року російські війська здійснили масові ракетні удари по всій території України, зокрема по цивільним об’єктам та об’єктам енергетичної інфраструктури, що суперечило принципам міжнародного гуманітарного права: розрізнення, воєнної необхідності та пропорційності. Під час нападів Лукашенко О.Г. заявив про розгортання “Регіонального угруповання військ” (далі — РУВ) в рамках “Союзної держави” (далі — СД) на […]
Аналитика

Пам’ятка кримського призовника

На тлі провалів на фронті та величезних втрат серед російських військових, Володимир Путін оголосив про початок часткової мобілізації. Так, прихована мобілізація велася і до цього, але тепер війна стала "примусовою" для дуже широкої категорії осіб, в тому числі - мешканців тимчасово окупованих українських територій, включно з Кримом. 
Аналитика

Універсальний чек-ліст документів до міжнародних судових та квазісудових інстанцій

В рамках проведеного 10 серпня 2022 вебінару «Захист права власності в умовах збройного конфлікту», експертами РЦПЛ був підготовлений, зокрема, і універсальний документ-пам’ятка, що полегшить роботу всіх, хто так чи інакше задіяний у подачі документів у міжнародні судові/квазісудові інстанції. Документ складається всього з 6 сторінок, є наглядним та послідовним. Сподіваємось, він стане в пригоді юристам, адвокатам, […]
Аналитика

Кваліфікація дій військовий ЗС РФ як звичайних злочинів за Кримінальним кодексом України

ОБСЄ звернула увагу України на наведену некоректну практику переслідування російських військовослужбовців як звичайних злочинців за відповідними статтями, зокрема за такі злочини як незаконний перетин кордону, посягання на територіальну цілісність та інші.
Аналитика

Російський геноцид в Україні: 100 років винищення української нації

У процесі деокупації захоплених Росією територій стає відомо про вчинення РФ діянь, які, prima facie, мають ознаки злочину геноциду і в майбутньому можуть бути кваліфіковані як геноцид ад’юдикаційними установам різних рівнів.