Про нас

Цей сайт є проєктом Регіонального центру прав людини (РЦПЛ) та містить найбільшу базу аналітичних та правових матеріалів на тему окупації Криму. Наша робота спрямована на захист прав людини та застосування міжнародних стандартів на території півострова.

Регіональний центр прав людини було засновано у 2013 року в Севастополі. Через окупацію Криму ми були змушені перемістися до Києва. Наша команда – це об’єднання професійних юристів, адвокатів, правозахисників та активістів, які об’єднані спільними цінностями та метою.

Ми прагнемо, щоби права людини були дотримані навіть в умовах окупації, а винні у їх порушенні – були покарані. Для цього ми використовуємо міжнародні та національні юридичні засоби захисту. 


Ми допомагаємо розібратися у складній ситуації, проаналізувати та систематизувати проблеми, що виникли внаслідок окупації, а також запропонувати професійні рішення там, де це можливо. Для цього ми:

Наші аналітичні матеріали можуть бути корисними у роботі правозахисних організацій, адвокатів, юристів, міжнародних місій, державних органів та дипломатичних служб.